משרד "הנחלה" בבעלות דן גידאניאן מתמחה בתכנון בתים בהיקפים גדולים, וילות יוקרה וטיפול במגרשים החל מ- 500 מ"ר ומעלה עם התמחות מובהקת בטיפול בנחלות ובמשקים. התהליך האדריכלי ממצה את כל שלבי התכנון משלב הפגישה וההיכרות הראשונית עם הלקוח, עובר דרך מגע עם השטח, ביצוע סקיצות רבות של פיתוח והעמקה מרבית בשלב ההיגוי על מנת לנצל כל היתר בניה בשטחים עצומים. 

שלבי התהליך כולו שזורים בידע רחב בזכויות מול מנהל מקרקעי ישראל וניסיון רב מול הרשויות הרלוונטיות בארץ, ניצול מקסימלי של זכויות בניה עכשוויים ועתידיים יחד עם העמדה נכונה של המבנים הנוכחים ואלו המתכוננים הלאה לטווח ארוך. גורם מכריע נוסף במהפך של האדמה לקרקע שכל הפוטנציאל האדריכלי מוקסם והונכח בה, הוא שרטוט אסטרטגי שלוקח בחשבון התפתחויות לאורך שנים קדימה, הפקת תוכניות הכנסה למובלעות חקלאיות ואחרות בתוך הפרויקט, כמו גם תכנון נכון ליחידת מגורים עבור הכנה למגרש מפוצל (פרצלציה). 

כלומר, משרד "הנחלה" ניגש לפרויקט כולו עם פרספקטיבה עסקית ברורה שמייצרת נוסף על התכנון האדריכלי המבוקש, גם תכנון עסקי הרמטי ורחב היקף שיעניק החזרי השקעה ויניב רווחים ותמורה כלכלית לשטח כולו, תוך מיקסום השימוש במשקים והסבת מבנים חקלאיים למבני תעשייה, פל"ח, מבני אחסנה, קייט ותיירות כפרית.
התכנון והאסטרטגיה כולה ארוזה בילד-אין ביצירת דיזיין המשלב עיצוב-פנים ואדריכלות נוף תוך דיאלוג מתמיד עם דרישות הלקוח על מנת לייצר סנכרון הרמטי בין הפרקטיקה, איכות ואורח החיים של בני הבית לבין הוויזואליות של הפרויקט כולו- כך שבסיום הפרויקט נוצר הקשר ברור בין האדמה והאווירה החקלאיים לבין זיקות ואלמנטים אירופאים קלאסיים, היוצרים יחד בתים אסתטיים, פונקציונאליים ובעלי שפה אדריכלית בעלת אמירה קוהרנטית ואפקט שהופך כל חלום למציאות בשטח.

כאמור, משרדנו מתמקד בתכנון בתים פרטיים ו-וילות יוקרה בסטנדרטים גבוהים למגזר הפרטי ועוסק בפרויקטים שונים שבכולם בא לידי ביטוי החזון האדריכלי של דן גידאניאן המחזיק בידע הנדסי רב וביכולות תכנון החדשניות ביותר העושות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות תוך הישענות תמידית על חומרי גלם בעלי זיקה התואמת את האקלים הארצי-ישראלי, את סביבת וסגנון הפרויקט ובעיקר- יכולות הנותנות כבוד לאדמה ועושות ממנה מקום שהלקוח מביט בו ויודע כי הגיע אל 'המנוחה והנחלה'. 

המשרד מתאפיין ביד אמן ובפרספקטיבה ויזואלית שהופכת כל אדמה לחלקת גן העדן הפרטית שלכם בעולם. כל מגבלה או אתגר -הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינת השטח- הם קרקע פוריה עבור הצוותים שלנו להסתער על הפרויקט במטרה לספק פתרונות תפורים בלעדית העונים על הצרכים שלכם - ולא רק פותרות את המגבלה הספציפית, אלא מקפיצות את הפרויקט כולו לגבהים ולכיוונים חדשים שהתאפשרו בעקבות הדינמיקה עם הספציפיות של כל פרויקט.

אז נעים מאד,

מוזמנים להתחיל במסע להפיכת החלום שלכת לבית.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.